Go to Top
Skontaktuj się z nami: tel. 22 853 74 06

Kongres ENVICON

Firma Abrys serdecznie zaprasza na kolejną edycję Kongresu ENVICON, który będzie wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy oraz dyskusji na najbardziej aktualne i przyszłościowe tematy związane z branżą ochrony środowiska.

Polityka ekologiczna związana z bezpieczeństwem energetycznym kraju oraz kierunki zmian z nią powiązane zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli administracji samorządowej jak i rządowej.  Ze względu na okoliczności wdrażania nowego systemu gospodarki odpadami, ta ugruntowana od lat dziedzina, nabierze z pewnością innej jakości.

Specjalne sesje zostaną poświęcone nowym wyzwaniom stojącym przed branżą gospodarki wodno-ściekowej. Najbliższa edycja Kongresu ENVICON to także nawiązanie do tematów dotyczących źródeł finansowania ochrony środowiska, uzupełnionego o inny sposób realizacji inwestycji, jakim jest partnerstwo publiczno-prywatne.

Pierwszy dzień Kongresu zostanie podsumowany uroczystą Galą. Będzie to znakomita okazja, aby podziękować i przyznać wyróżnienia osobom zasłużonym dla środowiska. Niezapomnianych wrażeń podczas tego wyjątkowego wieczoru dostarczy występ gwiazdy sceny muzycznej. Sponsorem generalnym Kongresu ENVICON jest firma EQUIPO.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI ON-LINE

One Response to "Kongres ENVICON"